top of page

Sıkça
Sorulan
Sorular

Aklınıza takılan tüm soruların cevabı burada. Yine de çözüme ulaşamıyor musun?

Whatsapp destek hattımız 7 gün 24 saat sizlere destek vermekte.

whatsapp.png

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Mobil Ödeme Ofisi yılların verdiği tecrübe ile hizmet sunmaktadır. Hizmet sunduğumuz bu sektörde her geçen gün dolandırıcı sayısının artması dikkat etmeniz gereken en önemli husustur.

2

Türk Telekom Mobil Ödemeye Nasıl Açılır?

Hattınızı mobil ödemeye açmak için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilir ya da dilerseniz "MOBILODEME KAYIT" yazıp 5555'e mesaj göndererek de Türk Telekom Mobil ödemeye açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

3

Turkcell Mobil Ödemeye Nasıl Açılır?

Hattınızı mobil ödemeye açmak için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilir ya da dilerseniz "MOBİLODEME AC" yazıp 2222'ye mesaj göndererek de Turkcell mobil ödemeye açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

4

Vodafone Mobil Ödemeye Nasıl Açılır?

Vodafone kullanıcısıysanız; akıllı telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, "MOBILODEME AC" yazıp 7878'e mesaj göndererek hattınızı mobil ödemeye açabilirsiniz.

5

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Bozdurulur?

Giriş yaptıktan sonra, sayfanın üst tarafında yer alan menüdeki “Oyunlar” başlığı içerisindeki “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıklamalısın. “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıkladıktan sonra, karşına gelecek ekrandaki kutucuğa, satın almış olduğun 15 haneli kodu girip “Devam et” butonuna basmalısın.

6

Razer Gold Bozumu Nasıl Yapılır?

Whatsapp bağlanarak ilgili razer kodunuzu bize teslim ediyorsunuz biz kodu onaylayip sizin istediğiniz bankanıza anında ücretinizi gönderiyoruz. Yasa
dışı şekilde elde edilmiş kodlar almiyoruz tespit edilirse polise ihbar edilirsiniz.

bottom of page